Badanie przeszłości osób

Badanie przeszłości osób
Ciekawostki detektywistyczne

Głównym zadaniem detektywa jest zdobywanie informacji – na temat osób, miejsc, firm i zdarzeń. Szczególnie istotna jest ta pierwsza usługa – wykorzystywana zarówno w zleceniach dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Badanie przeszłości osób, czyli sprawdzanie ich wiarygodności, potwierdzenie kwalifikacji i referencji może być przydatne:

  • w sytuacji, gdy tracisz zaufanie do kogoś bliskiego – Twój partner Cię oszukuje, boisz się, że Cię zdradza.
  • kiedy chcesz poznać własną historię – detektyw może odtworzyć Twoje drzewo genealogiczne, odszukać zaginionych krewnych.
  • gdy ktoś bliski zaginął – przeanalizowanie ostatnich dni, miesięcy, a nawet lat nieraz pomaga w poszukiwaniach.
  • w procesie rekrutacji – detektyw zbada historię kandydata na stanowisko, a Ty tym samym będziesz miał pewność, że zatrudniasz właściwą osobę.
  • gdy planujesz zawarcie umowy z kontrahentem. Zawsze lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić, czy osoba, z którą negocjujesz jest tym, za kogo się podaje i rzeczywiście posiada środki, o których mówi.

To tylko niewielki ułamek sytuacji, w których może przydać się pomoc detektywa. Ceny takich usług nie dają się ująć w żadne “widełki”. Wszystko zależy od tego, ile czasu, ludzi i środków musi zaangażować agencja detektywistyczna w wykonanie zadania.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obserwacja osób
Ciekawostki detektywistyczne
Obserwacja osób

Obserwacja osób z pomocą agencji detektywistycznej – w jakim celu? Jednym z najczęstszych zleceń, jakie agencje detektywistyczne przyjmują od klientów prywatnych, jest obserwacja osób. Niektórzy klienci, zanim zgłoszą się do agencji, próbują rozwiązać problem na własną rękę, czy to śledząc daną osobę i wypytując znajomych, czy też przeglądając historię połączeń …

Uzależnienie dziecka
Ciekawostki detektywistyczne
Uzależnienie dziecka – jak sobie radzić

Uzależnienie dziecka – co jest ważne Rodzice troszczą się o swoje dzieci i pragną aby żyło im się dobrze i bezpiecznie. Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, żeby dzieci były szczęśliwe i żeby to szczęście rozkładało się na to jak nasze dzieci faktycznie układają sobie życie. Z drugiej strony ważny …

Dane osobowe
Ciekawostki detektywistyczne
Dane osobowe – ochrona online

Dane osobowe w świecie online W dzisiejszych czasach kiedy dostęp do Internetu jest w zasadzie nieograniczony łatwość znalezienie informacji może przytłaczać. Co więcej, era urządzeń mobilnych dodatkowo sprawia, że wszystko możemy w zasadzie znaleźć będąc w dowolnym miejscu na ziemi. Z jednej strony niesie to ze sobą oczywiście ogrom korzyści. …